DAİRE KAPI DAĞITIMI
Evlere yapılan dağıtımlar; Bina kapı önlerine veya posta kutularına amatörce değil, girilen binaların daire kapılarına dağıtılır. Dilerseniz broşürlerinizi ücretsiz olarak, kulplu/şeffaf poşetlerle poşetleyip daire kapı tokmaklarına asarak dağıtıyoruz. Girilen tüm apartmanların ve dağıtım yapılan tüm cadde ve sokak tabelalarının fotoğrafları çekilir aynı gün klasörler halinde e-mail adresinize gönderilir.
İŞYERİ / DÜKKAN DAĞITIMI
İşyerlerine yapılan dağıtımlar; Broşürlerinizin içeriğine ve hedef kitlesine uygun olarak, girilen her işyerine/dükkana 1'er adet dağıtılır. Girilen işyerlerinin içeriden/dışarıdan fotoğrafları çekilir, çekilen fotoğraflar aynı gün, dağıtım süresince de günlük olarak e-mail adresinize klasörler halinde gönderilir. İsteğe göre kartvizit toplanarak dağıtım yapılır. Belirli bir veya birkaç sektöre ait işyerlerini de seçebilirsiniz.
ELDEN / SABİT NOKTA DAĞITIMI
Elden yapılan dağıtımlarda; Talep ettiğiniz nokta veya noktalarda, broşürünüzün içeriğine uygun, önceden belirlenmiş olan hedef kitleye (cinsiyet/yaş grubu vs) göre dağıtım yapılır. Elden yapılan dağıtımlarda, dağıtım esnasında, kanıt niteliğine uygun olarak fotoğraflar çekilir. Çekilen bu fotoğraflar, dağıtım raporu olarak, aynı gün ve dağıtım süresince de günlük olarak e-mail adresinize klasörler halinde gönderilir.
ARAÇ / OTOMOBİL DAĞITIMI
Araçlara yapılan dağıtımlar; İsteğe göre, silecek altlarına, cam kenarlarına veya broşür kulplu ise araç kapılarına takılarak dağıtılır. Dağıtım yapılan araçların plakası ve broşür gözükecek şekilde fotoğrafları çekilir, çekilen fotoğraflar dağıtım raporu olarak e-mail adresinize günlük klasörler halinde gönderilir. Ayrıca; Araçlara yapılan dağıtımlarda; broşürünüzün içeriğine göre, belirli marka ve model araçları seçebilirsiniz!..
POŞETLEME VE EK HİZMETLER
Evlere yapılan dağıtımlarda ücretsiz olarak poşetleme hizmeti de veriyoruz! Broşürleriniz, ebatına uygun şeffaf ve kulplu poşetlerle poşetlenir ve daire kapı tokmaklarına asılarak dağıtılır. Poşetleme hizmeti ücretsiz yapılır, poşet ücreti ise; 0.10 Krş+Kdv'dir. (Örneğin 10.000 adet broşür için kulplu poşet bedeli 1000TL+kdv'dir.) Markanızın prestiji açısından poşetleme yaptırınız!
FOTOĞRAFLI GÜNLÜK RAPOR
Tüm dağıtımlarda; girilen apartmanların tamamının, (apt ismi,no.su gözükecek şekilde) girilen işyerlerinin (tabelası gözükecek şekilde) girilen cadde ve sokak tabelalarının, araç dağıtımlarında araçların (plakaları gözükecek şekilde) fotoğrafları çekilir. Çekilen fotoğraflar aynı gün, dağıtım süresince de günlük olarak e-mail adresinize klasörler halinde gönderilir.
REFERANSLARIMIZ
Referanslarımız bölümünde; Hizmet verdiğimiz firmaların broşürleri dağıtılırken çekilen örnek fotoğraflarını görebilirsiniz. Referanslar sayfamız sürekli güncellenmektedir. Broşürlerinizin amatör/yetkisiz firmalar tarafından ziyan edilmesine ve belediye cezalarına maruz kalmamak için referanslar sayfamızdaki yerinizi alın. Referanslarımızdan örnekler için tıklayınız!
YASAL BELEDİYE İZİNİ
Broşür dağıtımlarınızı; Ulaştırma Bakanlığı'ndan yetki belgeleri ve Ticaret Odası kayıtı olmayan amatör/kaçak firmalara dağıttırmanız halinde, dağıtım yaptırdığınız her ilçe için ayrı ayrı cezalara maruz kalırsınız! Resmi firmalarla çalıştığınızda bu prosedürlerle uğraşmaz ve Beld. izini için ekstra ücret ödemezsiniz! *Ayrıca; Broşürleriniz profesyonel olarak dağıtılmış olur!

 Türkcell Broşür Dağıtımı


Anasayfa

 

YASAL BELEDİYE İZİN BELGESİ!;
Her türlü broşür dağıtımlarında; 'Belediye İzin Belgesi' almak kanuni bir zorunluluktur!
Ancak; Ulaştırma Bakanlığı'ndan yetki belgeleri olan ve ticaret odası kayıtları olan yasal dağıtım şirketleri ile çalıştığınızda bu prosedürler ile uğraşmaz ve izin belgesi için de ücret ödemezsiniz!
Gerekli izin belgenizi iş alımı esnasında tarafınıza (ücretsiz) teslim ediyoruz.


FOTOĞRAFLI GÜNLÜK RAPOR!;
Tüm dağıtımlarda; girilen apartmanların tamamının (apt ismi, no.su ve broşür gözükecek şekilde) fotoğrafları çekilir! Poşetli yapılan dağıtımlarda ekstra olarak daire kapı fotoğrafları da çekilir! Girilen işyerlerinin, cadde/sokak tabelalarının da yine fotoğraf karelerinde broşür gözükecek şekilde fotoğrafları çekilir! Araç dağıtımlarında; araçların (plakaları ve broşür gözükecek şekilde) fotoğrafları çekilir! Çekilen fotoğraflar aynı gün, dağıtım süresince de günlük olarak e-mail adresinize klasörler halinde gönderilir. Not: Girilen apartmanların %100'ünün fotoğrafı çekilir!

Referanslarımızdan (fotoğraflı) örnekler için 'Referanslar' sayfamıza girebilirsiniz.
Daha fazla örnek fotoğraf için ise İnstagram/TürkiyeKurye sayfamıza girebilirsiniz.


Broşür Dağıtımlarınız İçin Uzman Müşteri Temsilcilerimizden Detaylı Bilgi Alınız!
 (0212) 441 45 81 Pbx (0212) 441 45 82 Pbx (0212) 441 45 83 Pbx

      
      
Referanslar Sayfamız İçin 'Buraya' Tıklayınız!

  TurkiyeDagitim      TurkiyeDagitim      TurkiyeDagitim  

Copyright (c) 2006 - 2022 Türkiye Dağıtım Tic. Ltd Şti 
Sitemizde  bulunan tüm yazı ve görsellerin telif hakkı şirketimize aittir.

TÜM KREDİ KARTLARI GEÇERLİDİR!
3/5/7/9 AY'A KADAR VADE FARKSIZ