Türkcell Broşür Dağıtımı


Hakkımızda

HAKKIMIZDA;


TÜRKİYE DAĞITIM TİC. LTD ŞTİ olarak;
16 yıldır ülkemizde ki bilinen binlerce kurumsal firmaya hizmet vermekteyiz...

06.03.2006 yılında kurulan TÜRKİYE DAĞITIM Tic Ltd Şti, o tarihten bu yana (16 Yıldır) kesintisiz olarak hizmet vermektedir. 

Vizyonumuz
Toplu Dağıtım Kurye ve Postalama Hizmetlerini, hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların beklentileri doğrultusunda sürekli geliştirmek ve müşterilerimizin markalarına artı değerler katmak...Misyonumuz
Müşteri memnuniyetini sürekli artırarak, güvenilir, daima yenilikçi hizmetleriyle, kaliteden ve disiplinden taviz vermeden, daha çok kurum ve kuruluşa hizmet vermek ve daha çok istihdam sağlamak...

Şeffaflık
Şeffaf duruşumuz gereği; sürekli güncellenen referanslar sayfamızda hizmet verdiğimiz firmaların sadece isimleri/logoları değil, dağıtımları yapılırken çekilen örnek fotoğrafları da konulmaktadır.

Hizmet verdiğimiz firmalara ait, broşür dağıtımları esnasında çekilen örnek fotoğraflar için 'Referanslarımızsayfamıza girebilirsiniz. 

ÖNEMLİ UYARI!

Yetki belgeleri olmayan, ticaret odası kayıtları olmayan, sadece vergi levhası ile çalışan, kurye kimliği ve resmi üniforması olmayan amatör firmalar ayrıca; bina içlerine ve özellikle de güvenlikli sitelere giremeyeceği için, ancak bina kapı önlerine (amatörce) dağıtım yapabilirler! Bu şekilde broşürleriniz ziyan edilmiş olur ve; yetkisiz (belediye izin belgesiz) firmalarla çalıştığınızda belediye cezalarına da maruz kalabilirsiniz! Bu ayrıntılara mutlaka dikkat etmelisiniz!

(0212) 441 45 81 Pbx (0212) 441 45 82 Pbx (0212) 441 45 83 Pbx

 www.turkiyekurye.com - bilgi@turkiyekurye.com


Çağrı Merkezi: Adnan Kahveci Cad: 17/1-2 Bahçelievler/İstanbul


 

TÜM KREDİ KARTLARI GEÇERLİDİR!
3/5/7/9 AY'A KADAR VADE FARKSIZ